Wycieraczki Astro Turf

Pliki do pobrania

Dane techniczne

MateriałPE
PodkładAntypoślizgowy
Gęstość60000 igiełek/m2
Wysokość19,5mm
Szerokość rolek91cm
Długość rolek17mb

06 dark brown

09 beautiful black

04 silver gray

03 coco brown

05 teak brown

41 slate grey

01 classic green

11 spring green

17 forest green

Wycieraczki ASTRO TURF – Idealne do Twojego domu i biura

Antypoślizgowe wycieraczki ASTROTURF to najwyższej klasy rozwiązanie, które zrewolucjonizuje utrzymanie czystości w Twoim domu, hotelu czy miejscu użyteczności publicznej. Astroturf to nie tylko nazwa, to gwarancja elastyczności, trwałości i atrakcyjnego wyglądu.

Nasze antypoślizgowe wycieraczki ASTRO TURF są dostępne w wielu kolorach, co pozwala dostosować je do każdego wnętrza lub zewnętrza. Bez względu na warunki atmosferyczne, ta wycieraczka utrzyma swoją jakość, skutecznie czyszcząc obuwie z piachu, wody i innych zabrudzeń.

Wybierz antypoślizgowe wycieraczki ASTRO TURF, by wprowadzić do swojego otoczenia nie tylko funkcjonalność i skuteczne czyszczenie obuwia, ale także atrakcyjny wygląd, który z pewnością zwróci uwagę każdego, kto przekroczy próg Twojego domu, hotelu czy miejsca użyteczności publicznej. Wprowadź do swojego otoczenia produkt, który nie tylko spełnia oczekiwania, ale je także przewyższa.

Zalety wycieraczki AstroTurf

Wycieraczka AstroTurf to produkt o wielu zaletach. Wykonała się ze szarego polietylenu, jest odporna na różne warunki pogodowe, takie jak mróz, śnieg czy intensywny ruch. Posiada elastyczny spód idealnie przylegający do powierzchni, dzięki czemu nie przesuwa się podczas użytkowania. Wyróżnia się dużą trwałością i odpornością na zanieczyszczenia. Zapewnia doskonałe czyszczenie obuwia z wody.

Jest to jedyny wybór, gdy zależy Ci na produktach najwyższej jakości. Astroturf wyróżnia się nie tylko doskonałym czyszczeniem obuwia, ale także antypoślizgowymi właściwościami, co sprawia, że jest idealny zarówno w warunkach domowych, jak i w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak hotele czy obiekty użyteczności publicznej.

Dzięki elastyczności materiału wycieraczki ASTRO TURF łatwo dostosują się do różnych powierzchni, a jej dodatkowy atut to możliwość łatwej zmiany koloru, co pozwala na dostosowanie jej do zmieniającej się estetyki otoczenia.

Doskonały produkt do ochrony wnętrz – szerokość rolki 91 cm

Wybór odpowiedniej wycieraczki to klucz do utrzymania czystości w naszych wnętrzach. Wycieraczka AstroTurf z naszej oferty jest doskonałym produktem do tego celu. Dzięki rolkom o szerokości 91 cm łatwo ją dostosować do potrzeb użytkownika. Oferowany przez nas model skutecznie zatrzymuje błoto, wodę, a także drobny piasek i inne zanieczyszczenia, które mogą być przenoszone na obuwiu.

Wycieraczka igiełkowa w różnych kolorach

Dostępna u nas wycieraczka igiełkowa AstroTurf, oprócz swojej praktycznej funkcji, może stać się również elementem dekoracyjnym wnętrza. Jest dostępna w różnych kolorach, dzięki czemu każdy będzie mógł dobrać odpowiedni model do swojego wnętrza.

Wycieraczka zewnętrzna AstroTurf- Idealna do każdych warunków

AstroTurf jest nie tylko doskonałą wycieraczką do wnętrz, ale także idealnie sprawdza się na zewnątrz. Ze względu na wysoką jakość wykonania, jest odporny na różne szkodliwe czynniki takie jak mróz, woda czy intensywny ruch. Co więcej, wycieraczka ta skutecznie zabezpiecza przed przenoszeniem zanieczyszczeń z obuwia do wnętrza.

Wycieraczka na metry

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy sprzedaż na metry. Dzięki temu każdy może dopasować wycieraczkę do swoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i zakupów w naszym sklepie Kolorex z Rzeszowa!

Sprawdź również inne wycieraczki: Easy Turf, Wycieraczki Hong Kong, Wycieraczki gumowe, Nakładki gumowe