Easy Turf

Dane techniczne

Budowaigłowana
Antypoślizgowatak
Rozmiar0.90 x 15 m
Przeznaczeniedo biura, przemysłowe

Black 009

Dark Brown 018

Light Brown 019

Light grey 043

Light Green 015

Wycieraczka na metry EASY TURF- Wprowadź styl, czystość i użyteczność do swojego domu

Wycieraczki pod drzwi wejściowe to nieoceniony element każdego budynku, niezależnie od jego przeznaczenia. Zarówno w domu, biurze czy miejscach o dużym natężeniu ruchu, warto postawić na easy turf, jako doskonały produkt zabezpieczający wejście przed zanieczyszczeniami. Nasz sklep – kolorex.pl posiada w swojej ofercie wycieraczki na metry EASY TURF, które są popularne nie tylko ze względu na swoją użyteczność publiczną, ale również estetykę.

Właściwości wycieraczki igłowej marki easy turf

Podstawowym zadaniem wycieraczki jest skuteczna ochrona wewnątrz domu lub biura przed zanieczyszczeniami z nanoszonymi przez obuwie. W tym celu doskonale sprawdza się wycieraczka pod drzwi wejściowe igłowa. Igłowy produkt, dzięki swojej strukturze, doskonale radzi sobie z absorpcją i zatrzymywaniem wilgoci oraz wszelkiego rodzaju brudu. Co więcej, te wycieraczki igłowe są odporne na niskie temperatury i trudne warunki atmosferyczne, a także pozostają niezmienne pod strumieniem wody.

Wielkość i kolorystyka: Wycieraczki pod drzwi wejściowe na metry

W naszej ofercie znajdują się wycieraczki w rozmiarze 90 cm na metry z rolki, które są dostępne w kolorach: ciemnym, czarnym oraz brązowym. Mata pod drzwi wejściowe w rolce pozwala na łatwe dostosowanie do wymiarów drzwi wejściowych, a różnorodność kolorów umożliwia łatwe wpasowanie produktu w styl każdego wejścia.

Wycieraczka z rolki EASY TURF szerokości 90cm

Wycieraczki pod drzwi wejściowe igłowa jeżyk EASY TURF 90 cm dba o czystość i higienę pomieszczeń, oraz jest niezwykle praktyczna. To połączenie stylu, użyteczności i bezpieczeństwa sprawia, że są one doskonałym rozwiązaniem dla każdego wejścia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Klientów naszego sklepu przekonuje niezwykła trwałość produktów oraz estetyka wykonania.

Sprawdź również inne wycieraczki: Wycieraczki Astro Turf, Wycieraczki Hong Kong, Wycieraczki gumowe, Nakładki gumowe